Hakkımızda

Kurucumuz Erol Ak bey tarafından 1996 Yılında İstanbul’da kurulmuş olan  DJ TEKSTİL İNŞ.OTO. SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. , bir yandan kayıtlı markamız olan DESPERADO JEANS etiketi ile  Bayan ve Erkek Denim Konfeksiyon üretimi yaparak İstanbul-Merter de bulunan toptan satış mağazamızdan  yurt içi ve yurt dışı müşterilerimize hizmet verirken , diğer yandan  yurt içi ve yurt dışında ki müşterilerimizin  kendi markaları için , üretimdeki bilgi ve tecrübe birikimimize dayanarak çalışan uzman kadromuz ile  müşterilerimizin memnuniyetini yüksek oranda karşılayan sorunsuz üretim yapmaktadır  .

Tüm Bayan & Erkek denim Alt ve Üst grupları , çeşitli kompozisyonlarda ki denim jeans ürünlerini , müşterilerimizin istekleri doğrultusunda  , kendi şirket bünyemizde , istenen kalite standartlarıyla sorunsuz olarak üretebilecek üretim tesis ve yapısına sahibiz  .

Ürün ve hizmet kalitemizi koruyup , geliştirmek  ve değişen müşteri taleplerini daha iyi karşılayabilmek için , tecrübeli  , modayı ve denim sektöründeki teknolojik gelişmeleri takip eden , genç ve dinamik  bir kadro ile çalışmaktayız ,  ek olarak denim sektörünün önde gelen tedarikçi firmaları ile  çalışarak karşılaşılabilecek riskleri minimuma indirgiyoruz .

Misyonumuz , Dünya denim piyasasında ki güncel trend ile uyum içinde , şirketimiz DJ Tekstil’i  ve bizimle çalışan müşterilerimizin markalarını öne çıkaracak derece de özgün , amaçlanan kaliteye uygun  , zengin ürün seçeneği sunan geniş bir yelpazede hazırladığımız yenilikçi ürün koleksiyonlarımızı müşterilerimize ve denim sektörüne sunmak  .

DJ Tekstil olarak ihracat yaptığımız bazı  marka ve ülkeler ; Almanya ( WOTEGA JEANS ) , Almanya (YAZUBI JEANS ) , Hollanda ( YEST JEANS ) , Kanada  (YESTA JEANS ) , Hollanda ( COREL JEANS )  , Güney Amerika ( KURT GEIGER ) , Rusya ( DESPERADO JEANS ) , Yunanistan ( MAT JEANS ) , Yunanistan ( STEF JEANS ) , Dubai (DESPERADO JEANS) , Sudi Arabistan ( DESPERADO JEANS ) , Mısır (DESPERADO JEANS )

WHO WE ARE

DJ TEKSTİL İNŞ.OTO. SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. has been founded by Mr.Erol Ak in 1996 at Istanbul – Turkey , since then we are a denim apparel manufacturer company ,  we’ve specialized  on denim tops&bottoms outfits for Men and Women .

While we are manufacturing denim jeans out wears for brands of our local and overseas customers , we also manufacturing by our brand “ Desperado Jeans ” directly for our customers or  sell  from our wholesale store in Istanbul . We carry out our customers’  designed collections for hem or present our own innovative , trendy Men&Women denim apparel collections with our perspective  as an idea.

We have all highly advanced facilities and experienced , dynamic  team friends needed to manufacture Men and Women denim apperal outfits in accordance with our customers’ specifications without any hassles , working hand-in-hand , we also work with prominent suppliers of Turkey to maintan and develop our production and service quality .

Some of brands and countries , DJ Textile work for ; Germany ( WOTEGA JEANS ) , Germany ( YAZUBI JEANS ) , Netherlands ( YEST JEANS ) , Canada (YESTA JEANS ) , Netherlands ( COREL JEANS )  , South America ( KURT GEIGER ) , Russia ( DESPERADO JEANS ) , Greece ( MAT JEANS ) , Greece ( STEF JEANS) , Dubai (DESPERADO JEANS) , Saudi Arabia ( DESPERADO JEANS ) , Egypt ( DESPERADO JEANS )

Our mission is to maintain and develop who we are  “ a reputable , prominent denim apparel manufacturer , exporter and supplier of Men&Women Cotton Denim Jeans of Turkey .